Par zásad ochrany na Facebooku

Par zásad ochrany na Facebooku

Často se stává u přatelich nebo na ruznych skupinách Facebooku, že uživatelé bes svého vědomí rozesílají spamy do zprav odkazy nebo pošli peníze atd. další možnost je spamovaný profil timeline od přítele, označení a podobně.
Jak se proti tomu bránit je na stránce Facebook tip na tomto blogu.
Pokud zakážete zviditelněme přátelé, těmto nekalé aplikaci na Facebooku můžete zbrani rozesílaní spamu. ale má to i své nevyhody pro vaše přátelé, a pro lidi kteří radi poznaji po vás vaše přátelé. i přatelum, aby našli všechny na Facebooku. 
1. zásada tedy je odstranit aplikace na Facebooku, které nevyužíváte a jsou podezřelé, při autorizaci nové aplikaci mate podobně jak na Androidu k čemu vyžaduje přístup.
Většina funkcí například kdo navštěvuje váš profil je ze statistik které poskytnete aplikaci tedy své udaje tato funkce na Facebooku není, nebo kdo si vás odebral a podobně.
Vypnout se taky dá označovaní nebo tím že je budete muset schvalovat, pokud je neschvalite nebudete označenní to same platí i s příspěvkem na timeline.
Návod jak odebrat aplikace a příklady takových zprav a označení najdete příště but na videich k tomuto článku nebo screeny :)
video návody na nastavení Facebooku

Žádné komentáře:

Okomentovat